PUUST JA PUNASEKS | Kuidas liituda Apollo TV teleteenusega?

Oleme toonud 7 lihtsalt sammu mida pead tegema, kui soovid liituda Apollo TV teleteenusega! Kui peaksid ikkagi abi vajama või soovid rohkem infot meie teenuse kohta, siis kirjuta meile info@apollo.tv või helista +372 6207778.

 

1. Mine aadressile www.apollo.tv

Esimese sammuna tuleb minna veebiaadressile www.apollo.tv/et. Seejärel leiad paremal ülevalt nurgast nupu „Logi sisse / Liitu“. Kliki nupule.

2. Liitu Apollo TV-ga

Nupule klikkides avaneb sisselogimise vorm. Kui Sa oled juba Apollo TV klient, siis lisa lahtritesse oma kasutajatunnus ja parool ning logi sisse. Kui Sul ei ole veel kontot, siis kliki nupule -> Liitu Apollo TV-ga.

3. Vali, kas soovid ainult teleteenust või teleteenust koos internetiga

Järgmise sammuna tuleb Sul valida oma põhiteenus – kas soovid ainult teleteenust või soovid teleteenust koos internetiga.

PS! Apollo TV teleteenuse kasutamiseks on vaja internetiühendust! Kui Sul ei ole toimivat internetiühendust, siis soovitame Sul võtta paketi koos piiramatu 4G internetiga.

4. Vali meelepärane pakett

Apollo TV kasutamiseks saad Sa valida kolme paketi vahel – Meelelahutus, Premium ja Standard. Paketi valimisel lähtu enda isiklikest eelistustest – kas soovid vaadata rohkem või vähem telekanaleid, laiemat filmivalikut, lastesisu jpm.

Meelelahutuspaketi täpsema kirjelduse leiad SIIT: https://www.apollo.tv/et/product/entertainment

Premium paketi täpsema kirjelduse leiad SIIT: https://www.apollo.tv/et/product/premium/

Standard paketi täpsema kirjelduse leiad SIIT: https://www.apollo.tv/et/product/standard

Standard paketi puhul on võimalus veel lisaks soetada lastesisu ja filmiriiul.

Lastesisu kohta vaata rohkem siit (Premium paketi hinnas): https://www.apollo.tv/et/product/kids

Filmiriiuli kohta vaata rohkem (Premium ja meelelahutuspaketi hinnas): https://www.apollo.tv/et/product/apollo-plus

Soovi korral soeta endale Apollo TV digiboks.

 

Apollo TV digiboksiga saad oma teleri teha nutikaks! See on ideaalne lahendus juhul, kui sa ei soovi uut telerviisorit osta, kuid soovid nautida Apollo TV teenust suurelt ekraanilt. Digiboksi kasutamiseks vajad kas Wifi ühendust või kaabliga ineternetti.

 

5. Loo endale konto

Lisa enda kontaktandmed, et liituda Apollo TV teenusega. Kindlasti tutvu ja nõustu OMG TV OÜ üldtingimuste ja privaatsusteatisega.

6. Lisa makseandmed

Maksemeetoditest on valida kas mobiilimakse või pangalink. Kui valik tehtud, siis kinnita tellimus.

7. Naudi

Loodame, et jääte Apollo TV teleteenuse kasutamisega rahule! Sellegipoolest, kui teil tekib teenuse kasutamisel küsimusi või soovite abi, siis võtke julgelt ühendust meie klienditoega e-posti teel info@apollo.tv või telefonil +3726207778.