Apollo TV internet – Plume

Mis on Plume?

Plume on järgmise generatsiooni targa kodu tehnoloogia. See on tervet kodu kattev võrgusüsteem, mis tagab katkematu ja usaldusväärse WiFi ühenduse.

Millised on Plume seadmed?

Plume seadmeid nimetatakse Pod-ideks. Pod on väike kuusnurkne seade, mis tuleb ühendada vooluvõrku ja selle abil loodaksegi WiFi.

Millised on Plume eelised?

Plume WiFi ulatub kodus igale poole, seda just innovaatilise Pod seadme abil, seega katkematu ja kiire internetiühendus on alati tagatud. Plumel on loodud kasutajatele Homepass rakendus, mis lubab hallata WiFi süsteemi. Homepass rakenduses on kasutajal võimalik  jälgida võrgusolevaid seadmeid, blokeerida kahtlaseid veebilehti ja reklaame, piirata lastel võimalikku internetiaega ning luua külalistele ajutine parool interneti kasutamiseks. Lisaks on Plumel täiustatud turva- ja privaatsusmeetmed, mis jälgivad ja hoiavad ära küberkuritegevust, tagades sellega kasutajale meelerahu. Soovi korral on võimalik muuta seadmed ka liikumisanduriteks ja kogu infot liikumise kohta saad vaadata Homepass äpist.

Plume efektiivsuse eest räägib ka see, et Plume seadmed on jõudnud juba üle 40 miljoni inimese kodudesse üle terve maailma ja klientide arv kasvab kiiresti.

Samuti on Plume seadmeid ja rakendust lihtne üles seada, kuid soovi korral saadame sulle ka tehniku, kes sind nendes tegevustes aitab.

Küsimuste korral võta meiega ühendust SIIN.